Hakkımızda

CEO Mesajı

Değerli Müşterilerimiz,

Bildaş Teknoloji , Her türlü stratejik değişime ve teknolojik  ilerlemeye hızla adapte olarak sürekli kendini geliştiren  yapısı ve tamamlamış olduğu yazılım projeleriyle, uluslararası  düzeyde uzmanlaşmış bir şirkettir.

Bildaş Teknoloji A.Ş. İstanbul Ataşehir’de 300 m2 ofisi ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren, ülkemizin yazılım teknolojileri ihtiyaçlarını sıfır dışarı bağımlılık felsefesi ile çözmeyi kendisine gaye edinmiştir. Bünyesinde gerçekleştirdiği  yoğun eğitim programlarıyla sürekli kendini geliştiren 25  çalışanı ve 15’ ten fazla mühendisi ile, çözüm ağını ve kalitesini  sürekli olarak yeniliyor.

Bildaş Teknoloji A.Ş, yerel ve uluslararası başarı öyküleriyle  gelecekte de Türkiye’nin gurur duyduğu bir isim olacaktır. Uzman  kadrosu, hızlı ve kaliteli çözümleri, yaygın bayi ağı, yeni  projelere hızla adapte olma kabiliyeti ile, kendi bünyesinde sürekli  geliştirdiği yazılım ve AR-GE çalışmalarıyla, Ülkemizde yazılım  teknolojilerinde ilk akla gelen yazılım firması olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Saygılarımla

Uğur BAŞAR
Yönetim Kurulu Başkanı