Geko Online Demirbaş Yönetimi

Demirbaş Yönetimi firmaların doğru bütçeleme yapmasını, firmalar için önemli bir gider olan sabit kıymetlerin giriş – çıkış işlemlerini takip etmesini, varolan kıymetlerin zimmetlenmesini sağlayan; bir takip kontrol yönetim sistemidir.

Satın Al

custom-header

Geko Online Demirbaş Yönetimi Özellikleri :

GEKO ; muhasebede de önemli bir faktör olan, muhasebe modülüyle tam entegre çalışan bir Demirbaş Yönetimini kullanıcıya en kullanışlı şekilde sunmayı hedeflemiştir. Demirbaş yönetimi sayesinde demirbaşlar maksimum verimlilikle kullanılabilir, nerede olduğu bilgisi kayıt altında tutulabilir, garanti-servis-bakım takibi hızlı birşekilde yapılabilir, her malın bir ömrünün olduğu bilgisi içerisinde hayat çizgisi takip edilerek amortisman mantığıyla gerçek değerlerinde elden çıkarılması – alınması sağlanabilir. Demirbaş Yönetimi 3 alt modül üzerinde tasarlanmıştır.

ZİMMET : Zimmet ve İade İşlemleri bu modül üzerinden girilmekte, Liste seçeneği üzerinden tüm yapılan işlemlere ulaşılabilmekte, işlemler topluca Excel, Word ve CSV formatlarında dışarı aktarılabilmektedir.

DEMİRBAŞ
: Bu alt modül üzerinden Demirbaş kayıtlarının giriş - çıkış işlemleri gerçekleşmekte; Amortisman Değerleme işlemleri yapılmakta; tüm bu demirbaşlar ise Liste seçeneği üzerinden görülebilmekte varolan liste Excel, Word ve CSV formatında dışarıya aktarılabilmektedir.  

GENEL : Genel alt modülünde Demirbaşların genel tanımları girilmekte, ürünler grup ve kart mantığı ile kayıt edilebilmektedirler.