Geko Online Ön Muhasebe

Kullanıcının en pratik şekilde veri girişi yapabileceği şekilde düzenlenmiştir. 8 alt modülden oluşmaktadır.

Satın Al

custom-header

Geko Online Ön Muhasebe Özellikleri :

BANKA : Banka Giriş ve Çıkış fişlerinin sisteme girilmesi, Borçlandırma ve Alacaklandırma işlemleri ve Bankalararası Transfer bu modül üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yapılan işlemler Liste seçeneği üzerinden topluca görülebilmektedir. Listeleme sayfasında ayrıca girilmiş bulunan tüm banka işlemleri ayrıntılarıyla Excel, Word ve CSV formatlarında dışarı aktarılabilmektedir.

NAKİT : Nakit İşlemleri bu modül üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kasa nakit giriş ve çıkış fişleri ile borçlandırma ve alacaklandırma kayıtları eklenmekte, kasalar arası nakit akış transferi yapılmakta ve tüm yapılan bu işlemler Liste ekranından topluca görülebilmektedir. Yine bu işlemler Banka alt modülünde olduğu gibi Excel, Word ve CSV  formatlarında dışarıya kolaylıkla  aktarılabilmektedir.

ÇEK / SENET :   Çek / Senet girişleri bu alt modül üzerinden gerçekleşmektedir. Gelen - Giden Çek/Senet girişleri yapılmakta, Borçlandırma ve Alacaklandırma işlemleri girilip bütün bu girişler Liste seçeneği altından erişilebilmektedir.

FATURA :  Fatura alt modülünde Alış, Alış İade, Satış, Satış İade, Beklenen Alış, Beklenen Satış, Alınan Sipariş, Verilen Sipariş, Alış Kur Farkı, Satış Kur Farkı ve Alış Komisyon girişleri yapılabilmektedir. Ayrıca bütün bu yapılan girişlere Fatura Liste, Beklenen Liste ve Sipariş Liste ekranları üzerinden topluca ulaşılabilmektedir. Bütün bu liste ekranlarında varolan kayıtlar Excel, Word ve CSV formatında dışarı atılabilmektedir.

STOK :  Stok alt modülü üzerinden rahatlıkla Stok Giriş ve Stok Çıkışları yapilabilmekte, kullanıcının Sayım Fazlası ve Sayım Eksiğini kontrol altında tutmasını sağlayacak giriş çıkışlar da programda kullanıcıya sunulmaktadır. Bütün bu irsaliye işlemlerine Liste seçeneği altından erişilebilmektedir.

DEKONT
:  Dekont alt modülü üzerinden Cari Hesaplara Borç ve Alacak Dekontu  kesilmekte; İşlem tutarı kur bazında girilebilmektedir. Bütün bu borç ve alacak dekontları Liste seçeneği üzerinden takip edilip Excel, Word ve CSV formatlarında dışarıya aktarılabilmektedir.

STOK HAREKETLERİ
: Stok Hareketleri alt modülünde, Stok Hareketleri Depo bazında seçilip görüntülenebilmekte olup  bu hareketleri detaylı olarak incelenebilir, Excel, Word ve CSV formatında dışarıya atılabilmektedir.

CARİ HAREKETLER
: Cari Hareketler alt modülünde seçilen Cari’nin tüm hareketleri görüntülenebilmekte, bu hareketler Excel, Word ve CSV formatında dışarıya aktarılabilmektedir. Ayrıca bu hareketler direkt ekran üzerinde yazdırılabilir olup kullanıcıya büyük bir pratiklik sağlamaktadır.