Gula ETicaret Paketleri

Gula Eticaret Özel Paket aşağıdaki listeden istediğiniz özellikleri birleştirerek istediğiniz ürünün sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Satın Al

custom-header

Gula ETicaret Özel Paket

Hediye Çeki / Puan Sistemi

Müşterilerinize istediğiniz tutarda indirim çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz sitenizde yaptıkları alışverişlerde puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Ürünlerinizi cimri.com, ucuzu.com, akakce.com ve efiyat.com gibi fiyat arama motorlarına entegre ettirebilirsiniz.

 

XML Entegrasyonları

Tedarikçinizin ürünlerini XML ile sitenize tek tıklama ile toplu aktarabilirsiniz.

 

Facebook Store

Alışveriş sitenizdeki ürünlerinizi Facebook hayran sayfanıza ücretsiz olarak aktarıp, Facebook üzerinden ürün satışı yapabilirsiniz.

 

Google Richsnippets

Rich snippets, arama yapan, hedef müşterilerinizin sanal mağazanıza daha rahat ulaşabilmesini sağlayan, arama sonucunuzu yıldız simgeleriyle göstererek sitenizi daha cazip kılan bir seo uygulamasıdır.

 

Ürün Karşılaştırma Modulü

Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Filtre ve Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize renk ve beden seçenekleri tanımlayıp her seçenek kombinasyonunun stoğunu ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Davet Sistemi

Müşterileriniz siteniz için davetiyeler oluşturup çevrelerindeki insanlara ulaştırabililer. Böylece, davet edilen kişilerin ilk alışverişlerinden davet gönderen üyeleriniz puan kazanırlar.

Geko Online Ön Muhasebe Sistemi

Kullanıcının en pratik şekilde veri girişi yapabileceği şekilde düzenlenmiştir. 8 alt modülden oluşan bir muhasebe otomasyonudur, web tabanlıdır ve tüm mobil cihazlardan erişebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Eticaretten Muhasebe otomasyonuna tüm siparişler otomatik akarak fatura yada irsaliye haline getirebilmenizi sağlayan entegratordür. Şimdilik Akınsoft ,Logo için ve Geko Online için Entegrator çalışmaktadır.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızda bulunan stoklarınızı hızlı ve basit şekilde sanal mağazanıza aktarabilir, stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Promosyon Modulü

Sitenizde iki al bir öde, 3 alana 1 bedava gibi çapraz kampanyalar tanımlayabilirsiniz.

Seo Etiket

Sitenizdeki ürünlerinize , SEO + Etiket modülü sayesinde, Google’da en çok aranan kelimeleri birer anahtar kelime olarak tanımlayabilirsiniz.