Gula Genel Bilgi

“GULA”; ilk olarak 2012 yılında siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda Bildaş  Teknoloji A.Ş.’nin de o ana kadar müşterilerine hazırladığı ve sunduğu web sitelerinden elde ettiği  tecrübeyi de göz önüne alarak tasarımına ve kodlanmasına başlanmış yenilikçi bir e-Ticaret paketidir.

Satın Al

custom-header

Gula Genel Özellikler :

Bildaş Teknoloji A.Ş. dünyada her geçen gün hacmi artan e-ticaret sektöründe Türkiye’deki özel  girişimcilerin, kobilerin ve reel mağazalarını internete taşımak isteyenlerin tercih edeceği bir e-Ticaret  markası hazırlama konusunda son derece kararlıdır. Maliyetlerinizi düşürmek için yola çıktık. e-Ticaret  sektöründe son kullanıcıya sunulan internet sitesinın tasarımı, kullanımı, iç işleyişi, entegrasyon özelliği  son derece önemli olup, sizi ticari hayatınızda başarıya ulaştıran en önemli faktördür.

“GULA” paketleri bu potansiyelinizi ortaya çıkaracak yapıda düzenlenmiştir. Her türlü yeni teknolojiyi,  fikirsel yaklaşımı, gelişimi ve sosyal medya araçlarını sizlere sunmaktadır. İster son kullanıcı olsun, ister  e-ticaret sitesini yöneten insanlar olsun hep şunu hedefledik, sorunsuz bir şekilde ticaretin  gerçekleşmesini sağlamak; bunu sağlarken de kullanım kolaylığını ve güvenliği maksimum düzeyde  tutmak. Bunu da gerçekleştirdiğimize inanıyoruz.

Bir e-Ticaret sitesi kurmak istediğinizde de yol haritanızı birlikte belirliyoruz. Ürünü sat gerisine karışma  gibi bir satış anlayışına sahip olmayan Bildaş Teknoloji A.Ş. siz değerli müşterilerimizin bu sektörde  başarıya ulaşabilmeleri için tüm tecrübe, yetkinlik ve bilgi birikimini paylaşmaktan çekinmemektedir.

Özellikle SEO Danışmanlığı, e-Ticaret muhasebe entegrasyonu, e-Ticaret kargo yönetimi, içerik yönetimi,  site yönetimi konularında sizlere bilgi birikimini aktarmaktan mutluluk duyar. 5 farklı paketten meydana  gelen “GULA” hitap edilecek sektör büyüklüklerine göre paketlenmiş olup, uyarlama ve entegrasyona  açık yapıdadırlar.