Hakkımızda

BİZ KİMİZ

2008 yılında AORA Bilgi Teknolojileri adı altında firmalara Web Tabanlı Uygulamalar geliştirmek, özel çözümler ve entegre sistemler sunmak amacıyla  kurulan firmamız zaman içerisinde gelen yoğun talepler doğrultusunda e-Business modeli yazılım (ERP), e-Ticaret paketi ve ulaştırma firmalarına özel  entegre çözümler geliştirmeye başlamıştır. Bu amaçlar doğrultusunda 2011 yılında BİLDAŞ TEKNOLOJİ A.Ş. ismiyle yoluna devam etme kararı almıştır.

MİSYONUMUZ

Tüm sektörlerde firmaların verimliliğini, rekabet gücünü, kalite politikasını; yeni fikir ve teknolojik iş modelleriyle arttırmak, sürdürülebilir kalkınma sağlamak.

VİZYONUMUZ

Bilişim devriminin getirdiği yenilikleri insanların mutluğunu arttırmak için en verimli şekilde kullanmak, dünyadaki yenilikleri takip etmek, yaratıcı düşünce ile fark yaratmak. İnsanoğlu 21. yüzyılı Bilişim Devrimiyle karşılamış, bunun sonucunda bir çok yeniliği günlük yaşamına adapte etmiştir. İlerleyen teknolojik gelişmeler o kadar hızlıdır ki, bilişim sektöründe kalıcı bir yer edinebilmenin en önemli şartı, müşteri memnuniyetini sağlamaktan geçtiği anlaşılmıştır. Bildaş Teknoloji A.Ş., işte bu değer ve bakış açısıyla çözüm ve hizmetler üretme–sunma–paylaşma yolunu seçmiş; kurumunuza özgü çözümler geliştirirken öncelikli olarak sizin ihtiyacınızı karşılamayı, iş görebilirliğinizi sağlamayı amaç ve ilke edinmiştir. Uzman kişilerce hazırlanan alternatifleri bulunan çözüm haritaları sizinle birlikte belirlendikten sonra firma değişiklik yönetimiyle uygun bulunan çözüm için start verilir. İlgili çözüm haritası algoritmik adımlarla tasarlanır. Firmanızı daha ileriye taşımak için gerekli analiz–tasarım–yazılım–test–performans–kurulum–bakım ve destek işlemleri gerçekleştirilir ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur. BİLDAŞ TEKNOLOJİ A.Ş.’ye göre Kalite: üretim sürecinin son aşamasında ortaya çıkan bir sonuç değil; üretim sürecinin her aşamasında kendini gösteren, tüm çalışanlarca hissedilen ve benimsenen, sürekli gelişme ve yenileşmeye dayanan, müşteri memnuniyetine entegre olmuş bir olgudur


TARİHÇE