Logisys Lojistik ERP

Uluslararası ve Yurtiçi Nakliyat ve Lojistik sektörüne yönelik olan “LogiSys” yazılımımız bu sektörde faaliyet gösteren şirketlerin tüm ihtiyaçlarına, teknolojinin ve firmamızın sektördeki deneyimlerini  bünyesinde bulundurarak cevap vermektedir.

Satın Al

custom-header

Logisys Lojistik Yönetimi

“LogiSys”i diğer programlardan ayıran başlıca özellikler  ise güçlü bir veritabanı teknolojisinin tüm özelliklerini kullanarak üst düzeyde performans sergilemesi,  programın kullanıcı için en basit ve anlaşılır halde tasarlanmış olması, firmaya özel alan ve raporlama  araçları ve tam entegrasyonlu bir muhasebe programını bünyesinde barındırmasıdır.

İşte bu özellikleriyle LogiSys firmaların karlılığını arttıran, mal ve hizmetlerde kaliteyi yükselten, Araç  takip sistemiyle lojistik operasyonlarda tam denetim sağlayan, kolay takip edilebilir, olay yönetimi yüksek, olumsuz riskleri minimalize eden bir yapıya sahiptir. LogiSys Lojistik Yönetimi yazılımının  başlıca modülleri aşağıdaki gibidir.

•  LOGISYS TAŞIMACILIK YÖNETİMİ

•  LOGISYS FİNANS  & MUHASEBE YÖNETİMİ

•  LOGISYS DOKÜMAN YÖNETİMİ VE RAPORLAMA

•  LOGISYS AKILLI NAKLİYAT YÖNETİMİ

Uluslararası nakliye ve taşımacılık sektörüne hitab eden Logisys”i sektördeki diğer yazılımlardan ayıran en büyük özellik nakliyat lokasyonları arasındaki optimum yolu bulmasıdır. Söz konusu taşımacılık  olduğunda ürünün taşınması için en güvenli,hızlı ve en ucuz yolun bulunması maliyet, işgücü ve zaman  açısından önemlidir. Bu noktada farklı taşıma seçenekleri göz önünde bulundurularak (deniz, tren vb..)  zamandan, yakıttan ve iş gücünden tasarruf edilebilmekte, bu da hem maliyetleri düşürürken hem de  hizmet kalitesini artırmaktadır.

Yazılımın her aşaması hafızası olan ve öğrenebilen modüllerden oluşmaktadır. Sistem içerisinde entegre  edilmiş ve önceden tanımlı lokasyon ve pozisyonlar bulunmaktadır. Bu lokasyonlar arası taşıma  seçenekleri, maliyetleri, nakliye süreleri gibi bir çok değişken de tanımlı olarak gelecektir.