Seasta Bariyer Uygulaması

İskelelerde bulunan araç giriş ve çıkış noktalarındaki bariyerler şirkete ait alanlara izinsiz girişi engelleyerek, ancak satış yapıldığı anda geçişi izin verecek ve ters yönde sadece gemi araç indirdiğinde çıkış kapısı olarak yapılandırılabilmektedir.

Satın Al

custom-header

Seasta Bariyer Uygulaması Özellikleri :

Metal Dedektörü

Bariyerler ile entegre çalıştırdığımız Metal Dedektörü sayesinde bariyerin bulunduğu yerden geçen nesnenin bir araç mı yoksa başka bir nesne mi olduğu anlaşılır, özellikle de bariyeri kapatırken aracın tamamı ile bariyerin hizasından geçtiğinin tespiti ve bariyeri otomatik kapatma amacıyla kullanılmaktadır.

Fotosel

Bariyerler ile entegre çalıştırdığımız Fotosel sayesinde bariyerin bulunduğu yerden geçen nesnenin geçip geçmediğinin anlaşılması için kullanılır, yaya, motosiklet gibi küçük kütleye sahip olan canlı yada cansız varlıkların üzerine Bariyerin indirilmemesi için koyulan bir güvenlik mekanizmasıdır. Fotosel  bir nesne algıladığı an inmekte ise hemen geri kalkacak, havada ise havada kalacaktır. Bu sayede can güvenliği sağlanmaktadır.

Kuru Kontak Role

Bariyeri bilgisayar ile görüştürerek satış sonrası aç emri vermek yada kapandığında kapandı mesajını bilgisayara vererek, SeaSta bilet satışı ile Bariyer entegrasyonu yapıldığı takdirde satış harici bariyer açılmayacak ve bu sayede sistemdeki kaçaklar için bir kontrol mekanizması oluşturulmuş olacaktır.