Seasta Kartlı Geçiş Sistemi

KGS ve Kurumsal KGS Sistemi, yaya ve araçların tamamını kapsamaktadır. Herhangi bir kart üyeliğine Banka Havalesi yolu ile yada gişeden ödeme yaparak yükleme yapabilmektedir. Toplu olarak yükleme yapılabilir ve bu bakiyeden tüm şirket araçları faydalanabilir. Buna Kurumsal KGS diyoruz.

Satın Al

custom-header

Seasta Kartlı Geçiş Sistemi Özellikleri :

Kartlı Araç Geçişi

Şahıs araçları yada şirket araçları Kartlı Geçiş Sistemi sayesinde indirimli olarak önceden bakiyelerine yükleme yapabilir ve sıra beklemeden iskelelerden geçiş yapabilirler.

Kartlı Yaya Geçişi

Tam Yaya yada Öğrenci Yaya Kartlı Geçiş Sistemi sayesinde indirimli olarak önceden bakiyelerine yükleme yapabilir ve sıra beklemeden iskelelerden geçiş yapabilirler.

Geçici Kartlı Geçiş

Şahıs araçları yada şirket araçları Geçici Kartlı Geçiş Sistemi sayesinde indirimli olarak tek kullanımlık kart mantığında bir defaya mahsus bakiye yüklemesi yapabilir ve sıra beklemeden iskelelerden geçiş yapabilirler.

Kartlı Personel Geçişi

Şirket çalışanları araçlı yada yaya olarak Kartlı Geçiş Sistemi sayesinde ücretsiz olarak geçiş yapabilirler. Bu geçişlerin tamamı istatistiksel olarak tutulur ve raporlanabilir.