Seasta Mobil Uygulama

SeaSta Mobil ile gişenin yapabildiği tüm işlemleri yapabilmektedir. Nakit satış, Kart Satışı, Kart Yükleme hizmeti, Geçici Kart Satışı, Serbest Geçiş, Aktarmalı Satış, Kredili Satış, vb...

Satın Al

custom-header

Seasta Mobil Uygulama Özellikleri :

SeaSta Mobil Genel

İskelelerde kuyruk çok mu uzadı, benzinlik yada yol üstü dinlenme tesislerinde satış yapmak ve müşteri pörtföyünüzü artırmak mı istiyorsunuz. Sizin için en mükemmel hizmet SeaSta Mobil hizmetini almanız ve sabit gişe yerine gezici gişe gibi davranabilen bir El Terminali ve yetenekli bir yazılım ile sahadaki tüm sorununuzu çözün.

Gün sonu satış raporu alınır ve merkeze bu rapor gönderilmektedir. Gönderilir gönderilmezde sunucuda muhasebe otomasyonu ile entegre olmaktadır.

SeaSta Mobil Nakit Satışlar

El Terminali üzerinde bulunan yazıcının rulo haznesine daha önceden tasarlanacak şirket faturası termal kağıt üzerine bastırılır ve malî onayları alındıktan sonra fatura numarası olmadan dijital bir Fatura Numara Aralığı yazılımda daha önceden tanıtılır ve sahada kaç adet El Terminali olursa olsun doğru fatura numarasını bu havuzdan aktararak fatura üzerine basacaktır. Çift nüsha olarak fatura basılır ve birisi müşteride diğeri de seyyar bilet satışını yapan memurda kalır.

Denizcilik müsteşarlığının istediği verilerin girilmesi ile mobil olarak bir biletin kesilmesi süreci 5-18  sn. gibi kısa zamanda tamamlanabilmektedir.

SeaSta Mobil Kartlı Satışlar

El Terminalinde bulunan yazıcının dışında blutooth kullanan diğer bir yazıcı daha mevcuttur ve bu yazıcının rulo haznesine termal kağıt konulmaktadır. El Terminali üzerinde bütünleşik RFID Mifare 13,56 MHz Kart Okuyucu mevcuttur. Kart okutulunca veritabanından kontrolünü yapıp bakiyesi müsait ise satış işlemine izin verir ve 2 adet info çıktısını blutooth yazıcı ile verir. Bu çıktılardan birisi müşteride diğeride seyyar kartlı geçişi sağlayan mobil gişe memurunda kalır.