Seasta Yazarkasa İşlemleri

Yazarkasalarda yapmış olduğumuz ARGE sonucu Yazarkaşa fişi üzerindeki ürün yada hizmet kalemleri, fiş üzerindeki tüm veriler yönetilebilmektedir. Yazarkasa üzerine Barkod basabilir ve yazarkasa fişini bir bilet gibi kullanabilirsiniz.

Satın Al

custom-header

Seasta Yazarkasa İşlemleri Özellikleri :

Yazarkasa PLU Yönetimi

İşletme olarak kullandığınız Yazarkasa üzerine daha önceden çalışma yapmadığımız bir Yazarkasa ise ARGE yapılması gerekmektedir. Bildaş Teknoloji A.Ş. olarak HUGİN Marka Yazarkasaların ARGE’sini yapmış bulunmaktayız. Bunun dışındaki tüm yazarkasa markalarında Bilgisayar ile Yazarkasanın Entegre edilmesi için bir ARGE süreci yaşanacaktır.

Yazarkasa Hafızasında bulunan Yaya 3 TL , Otomobil 10 TL , Motorsiklet   5 TL gibi fiyat listeleri Yazarkasa Hafızasında PLU adı verilen hafıza alanlarında tutulmaktadır. Bunların toplu olarak güncellenmesi ve yönetilmesi ya manuel herbir Yazarkasa’nın kendi yönetim yazılımı ile mümkündür yada bu Yazarkasanın Hafızası özel bir yazılım geliştirilerek yönetilmektedir.

Yazarkasa Rapor Yönetimi

PLU Listesi güncellenebildikten sonra X, X PLU, Z, Z PLU  raporları da çekilip internetin olduğu ilk durumda saniyeler içerisinde merkeze gönderilmektedir. Bu sayede geniş coğrafyada çalışan firmaların Z Raporu, Z PLU Raporunun merkez muhasebelerine gönderilmesinin hayati önem taşıması ve muhasebe biriminin bu Raporları beklemesi durumları aşılmış olur.

Bu raporların Bilgisayar ortamında ve rapor alınır alınmaz 3-5 saniye içerisinde merkez muhasebeye ulaştırılması İşletme açısından mucize gibi birşeydir.