Gula ETicaret Paketleri

“GULA”; ilk olarak 2012 yılında siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda Bildaş  Teknoloji A.Ş.’nin de o ana kadar müşterilerine hazırladığı ve sunduğu web sitelerinden elde ettiği  tecrübeyi de göz önüne alarak tasarımına ve kodlanmasına başlanmış yenilikçi bir e-Ticaret paketidir.

Satın Al

custom-header

Gula ETicaret Gold Paket

Hediye Çeki / Puan Sistemi

Müşterilerinize istediğiniz tutarda indirim çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz sitenizde yaptıkları alışverişlerde puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Ürünlerinizi cimri.com, ucuzu.com, akakce.com ve efiyat.com gibi fiyat arama motorlarına entegre ettirebilirsiniz.

 

XML Entegrasyonları

Tedarikçinizin ürünlerini XML ile sitenize tek tıklama ile toplu aktarabilirsiniz.

 

Facebook Store

Alışveriş sitenizdeki ürünlerinizi Facebook hayran sayfanıza ücretsiz olarak aktarıp, Facebook üzerinden ürün satışı yapabilirsiniz.

 

Google Richsnippets

Rich snippets, arama yapan, hedef müşterilerinizin sanal mağazanıza daha rahat ulaşabilmesini sağlayan, arama sonucunuzu yıldız simgeleriyle göstererek sitenizi daha cazip kılan bir seo uygulamasıdır.

 

Ürün Karşılaştırma Modulü

Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Filtre ve Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize renk ve beden seçenekleri tanımlayıp her seçenek kombinasyonunun stoğunu ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Davet Sistemi

Müşterileriniz siteniz için davetiyeler oluşturup çevrelerindeki insanlara ulaştırabililer. Böylece, davet edilen kişilerin ilk alışverişlerinden davet gönderen üyeleriniz puan kazanırlar.

Geko Online Ön Muhasebe Sistemi

Kullanıcının en pratik şekilde veri girişi yapabileceği şekilde düzenlenmiştir. 8 alt modülden oluşan bir muhasebe otomasyonudur, web tabanlıdır ve tüm mobil cihazlardan erişebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Eticaretten Muhasebe otomasyonuna tüm siparişler otomatik akarak fatura yada irsaliye haline getirebilmenizi sağlayan entegratordür. Şimdilik Akınsoft ,Logo için ve Geko Online için Entegrator çalışmaktadır.